Доступність посилання

ТОП новини

США висунули обвинувачення в хакерстві двом українцям


За даними влади США, схема, в результаті якої було отримано 100 мільйонів доларів нелегальних прибутків, передбачала втручання у базу даних Комісії з цінних паперів і бірж у період з лютого 2016 року до березня 2017 року

Влада США висунула обвинувачення двом українцям у хакерській атаці на комп’ютери Комісії з цінних паперів і бірж і використанні неопублікованих корпоративних прес-релізів для участі в біржових торгах.

27-річного Артема Радченка і 26-річного Олександра Єременка звинувачують у шахрайстві з цінними паперами, електронному шахрайстві. Всього обвинувачення проти них, оприлюднене 15 січня, містить 16 пунктів.

Повідомляється, що обидва чоловіки перебувають у Києві.

Комісія з цінних паперів і бірж, яка регулює фондові ринки США, вперше виявила таку схему 2017 року.

За даними влади США, схема, в результаті якої було отримано 100 мільйонів доларів нелегальних прибутків, передбачала втручання у базу даних Комісії з цінних паперів і бірж у період з лютого 2016 року до березня 2017 року.

Хакери отримали доступ до тисяч корпоративних прес-релізів, перш ніж вони були опубліковані, а потім продавали викрадену інформацію.

У 2017 році інший українець був засуджений до 30 місяців ув’язнення в США за звинуваченням у причетності до цієї схеми.

У лютому минулого року Міністерство юстиції США висунуло звинувачення на адресу низки членів мережі кібершахрайства, яку, як стверджували, створив українець Святослав Бондаренко.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG