Доступність посилання

ТОП новини

Іномовлення США провело перейменування


Керівник Американської агенції з глобальних медіа Джон Ленсінґ

Американська агенція, яка координує мовлення США на інші країни світу, змінило свою назву. Відтепер Рада директорів мовлення (BBG, Broadcasting Board of Governors) називатиметься Американською агенцією з глобальних медіа (USAGM, U.S. Agency for Global Media), повідомив директор іномовлення США Джон Ленсінґ.

«USAGM – це незалежна федеральна агенція, яка забезпечує точні, професійні та об’єктивні новини та інформацію по всій земній кулі в час зміни політики та медіа-ландшафту й перетворення інформації на зброю. Наша ідентифікація та ім’я тепер стосуються цих реалій», – відзначив Джон Ленсінґ.

Він додав, що рішення про зміну назви стало результатом ретельних досліджень та широких консультацій на всіх рівнях.

Як дотепер і до BBG, до складу Американської агенції з глобальних медіа входять п’ять мереж: Голос Америки (Voice of America, VOA), Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода (Radio Free Europe/Radio Liberty, RFE/ RL), Офіс телерадіомовлення Куби (Television and Radio Martí), Радіо Вільна Азія (Radio Free Asia,RFA) та Близькосхідна телерадіомовна мережа (Middle East Broadcasting Networks, MBN).

Ці мережі спільно досягають щотижневої аудиторії 278 мільйонів людей, для яких інформація доноситься 59 мовами у більш ніж 100 країнах.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG