Доступність посилання

ТОП новини

УЦОЯО закликав абітурієнтів пройти пробне ЗНО вдома


Тестові зошити наразі перебувають в пунктах проведення пробного ЗНО, інформацію про можливість їх отримання абітурієнти можуть отримати в особистих кабінетах
Тестові зошити наразі перебувають в пунктах проведення пробного ЗНО, інформацію про можливість їх отримання абітурієнти можуть отримати в особистих кабінетах

Абітурієнти, які реєструвалися на пробне зовнішнє незалежне оцінювання, можуть пройти його вдома – про це повідомив Український центр оцінювання якості освіти 13 червня.

За повідомленням Центру, 17 червня пробне тестування також не відбудеться.

«Ми просимо вас 15 червня і 17 червня не приходити на пункти проведення пробного ЗНО, окрім відповідальних за пункти та їхніх помічників, а також повідомити про це усім вашим друзям, знайомим, колегам, хто, можливо, також мав би прийти до нас у цей понеділок», – йдеться в заяві.

Читайте також: Освітній омбудсмен заявляє про можливість скасування ЗНО​

УЦОЯО запевняє, що пункти проведення пробного оцінювання були б безпечними для учасників тестування та вчителів.

Для проходження пробного тестування з української мови і літератури вдома 15 червня об 11 годині ранку абітурієнтам пропонують:

  • виконати завдання тестового зошита
  • до 19 червня унести свої відповіді до сервісу визначення результатів
  • отримати свій результат за тестування

Тестові зошити наразі перебувають в пунктах проведення пробного ЗНО, інформацію про можливість їх отримання абітурієнти можуть отримати в особистих кабінетах.

Учасники тестування 17 червня також об 11 годині ранку мають завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з відповідної дисципліни, виконати завдання протягом двох днів та внести відповіді до 19 червня.

«Під час роботи із тестовим зошитом намагайтеся дотримуватися часових меж і не відволікатися. Сервіс визначення результатів буде працювати з 11:00 15 червня до 18:00 19 червня», – йдеться в заяві УОЯО.

Вранці 13 червня міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив про скасування пробного ЗНО, яке планувалося до проведення 15 червня.

XS
SM
MD
LG