Доступність посилання

ТОП новини

Україна домовилася про «безвіз» з Еквадором (уточнено)


Еквадор – двадцять перша країна Латинської Америки, яка матиме з Україною безвізовий режим

Україна підписала угоду про безвізовий режим з Еквадором. Про це повідомив міністр закордонних справ України Вадим Пристайко.

«Еквадор – двадцять перша країна Латинської Америки, з якою матимемо «безвіз». Продовжуємо відкривати двері для наших громадян», – зазначив голова МЗС.

Він не уточнив, коли ця угода набуде чинності. Зазвичай це триває кілька місяців.

Ідеться про скасування візових вимог для громадян Еквадору при подорожах до України на короткий термін. Наразі їм потрібна віза (з початку нинішнього року можлива електронна віза). Еквадор, зі свого боку, вже тривалий час не вимагає візи від українських туристів при подорожах на термін до 90 днів, безплатно і без ніякий формальностей ставлячи штамп «туристична віза Т-3» при в’їзді до країни.

За даними Passport Index, Україна має безвізовий режим із 91 країною світу, ще 45 країн видають українським громадянам візу в момент прибуття, що фактично теж означає відсутність вимоги отримувати візу наперед – разом це 136 країн.

Інший схожий індекс, Henley Passport Index, повідомляє, що громадяни України мають безвізовий в’їзд, включно з візами при прибутті і електронними дозволами на в’їзд, до 126 країн світу.

У первісній версії цієї новини не було згадано про те, що «безвіз» для громадян України до Еквадору діє вже давно, тому нинішня угода не стала «відкриванням дверей» для українських громадян.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG