Доступність посилання

ТОП новини

Реформи наближають Україну до НАТО – Зеленський Столтенбергу


На полях Мюнхенської конференції президент України Володимир Зеленський зустрівся з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом
На полях Мюнхенської конференції президент України Володимир Зеленський зустрівся з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом

Здійснювані в Україні реформи наближають її до членства в Північноатлантичному альянсі, сказав президент України Володимир Зеленський на зустрічі з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом на полях Мюнхенської конференції з питань безпеки 15 лютого.

«Ми модернізуємо сектор безпеки й оборони країни відповідно до стандартів альянсу», – наголосив Володимир Зеленський.

Глава держави подякував за незмінну солідарність НАТО з Україною, підтримку її суверенітету, територіальної цілісності та євроатлантичних прагнень країни, інформує офіційний сайт Зеленського.

Президент порушив питання надання Україні з боку НАТО статусу партнера з розширеними можливостями.

Єнс Столтенберг зазначив, що очікує додаткової допомоги України в міжнародних місіях, і наголосив, що бачить прогрес у досягненні миру завдяки відновленню «нормандського формату».

Сторони обговорили виконання домовленостей після зустрічі «нормандської четвірки» в Парижі 9 грудня 2019 року та ситуацію на Донбасі.

14 лютого відкрилася триденна Мюнхенська конференція з безпеки за участю 35 очільників держав та урядів.

XS
SM
MD
LG