Доступність посилання

ТОП новини
08 травня 2021, Київ 07:23

Людям на Донбасі потрібні вибори, які будуть визнані Україною і всім світом – Зеленський


Президент України Володимир Зеленський на Мюнхенській конференції з питань безпеки. Мюнхен, 15 лютого 2020 року

Українська влада хоче провести місцеві вибори на всій території України, включно з окремими районами Донбасу у жовтні 2020 року, але для цього мають бути створені безпекові та політичні умови. Про це на Мюнхенській конференції з питань безпеки заявив президент України Володимир Зеленський.

«Людям на Донбасі потрібні вибори, які будуть визнані Україною, всім світом легітимними. І вони не можуть бути такими, якщо пройдуть не за українським законодавством, під звуки пострілів та без контролю нашого кордону», – цитує президента його пресслужба.

За словами Зеленського, місцеві вибори на Донбасі неможливі без «дотримання елементарних безпекових і політичних умов, дотримання Конституції України та міжнародних стандартів демократичних виборів».

Новий голова Офісу президента України Андрій Єрмак заявляв про можливість проведення за українським законодавством вже восени цього року місцевих виборів у непідконтрольних Києву районах Донбасу. Позиція офіційного Києва, за словами президента Володимира Зеленського, полягає у тому, що передумовою виборів мають бути виведення з Донбасу іноземних військ та контроль України за кордоном на Донбасі.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG