Доступність посилання

ТОП новини

Зеленський повідомив, що зустрічався з Тігіпком


Сергій Тігіпко двічі був віцепрем’єром

Президент України Володимир Зеленський у коментарі Радіо Свобода повідомив, що зустрічався з колишнім віцепрем'єром Сергієм Тігіпком.

У нього запитали, чи правда, що він веде переговори з Тігіпком про посади для нього в уряді.

«Я, дійсно, з багатьма людьми веду співбесіди… І з паном Тігіпком я теж зустрічався. Це правда», – сказав Зеленський Радіо Свобода в кулуарах форуму Age of Crimea.

25 лютого видання KyivPost з посиланням на три джерела в українському уряді повідомило, що Зеленський розглядає кандидатуру Тігіпка на посаду прем’єр-міністра.

Сергій Тігіпко двічі був віцепрем’єром (в уряді Павла Лазаренка в 1997-1999 роках та в уряді Миколи Азарова в 2010-2012). Також він обіймав посади міністра економіки (1999-2000), міністром соціальної політики (2010-2012) та голови Національного банку (2002-2004). Кілька разів обирався народним депутатом.

Видання «Новое время» ставить Тігіпка на 17 місце в рейтингу найбагатших людей України й оцінює його статки на рівні 407 мільйонів доларів. Ключовим активом бізнесмена називають групу ТАС, яка володіє, зокрема, однойменною страховою компанією та «Універсал Банком».

XS
SM
MD
LG