Доступність посилання

ТОП новини

Зеленський здійснив кадрові зміни в регіональних управліннях СБУ


Зокрема, президент звільнив із посад голів управлінь СБУ в Івано-Франківській, Миколаївській, Тернопільській і Харківській областей

Президент України Володимир Зеленський змінив керівників обласних управлінь Служби безпеки у кількох областях. Укази про це оприлюднені на сайті голови держави 12 вересня.

Зокрема, керівником управління СБУ в Запорізькій області призначений Борис Безрукий, управління СБУ в Миколаївській області – Віталій Герсак, управління СБУ в Харківській області – Микола Найдич, управління СБУ в Чернівецькій області – Віталій Монастирецький.

Крім того, Зеленський звільнив із посад голів управлінь СБУ в Івано-Франківській, Миколаївській, Тернопільській і Харківській областей Петра Дідуха, Юрія Пасіка, Віталія Найду й Андрія Носача відповідно.

Перед цим президент Зеленський своїм указом звільнив Владислава Бухарєва з посади голови Служби зовнішньої розвідки України. Іншим указом глава держави призначив Бухарєва першим заступником голови Служби безпеки, начальником Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю (відомого також як «управління «К»).

Верховна Рада України на засіданні 29 серпня призначила головою СБУ Івана Баканова.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG