Доступність посилання

ТОП новини

У Дніпропетровську до Великодня створили колекцію півметрових писанок


У Дніпропетровську створили колекцію півметрових писанок
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:01:29 0:00

У Дніпропетровську діти разом із майстринями-писанкарками створили колекцію писанок висотою майже по півметра. 25 розписаних яєць за кількістю регіонів України, за задумом організаторів, мають символізувати єдність України, повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

За словами учасників акції, на яйця із пап’є-маше вони нанесли фарбами візерунки відповідно до етнічних орнаментів кожної з областей та Автономної Республіки Крим. Зразки брали з альбомів дослідників української писанки.

«Кожна писанка – унікальна. Якщо говорити про форму, якась була більш вдала, якась менш вдала, але візерунки відтворені дуже добре. Ця колекція має право на існування як своєрідний зразок, посібник з писанкарства», – сказала координатор акції, завідувач Центру української культури міського палацу дітей та юнацтва Валентина Бандур

Виставка писанок наразі розгорнута в міській бібліотеці для дітей. Для відвідувачів вона буде відкрита з вівторка. У подальшому, планують організатори, колекція буде зберігатись у фондах бібліотеки й щороку виставлятись на огляд загалу.

Крім того, справжні писанки, виготовлені на курячих яйцях, діти Дніпропетровська до Великодня передали бійцям у зону АТО.

XS
SM
MD
LG