Доступність посилання

ТОП новини

Канада надасть Україні обладнання для знешкодження боєприпасів вибухової дії


Ілюстраційне фото

Канада надасть Україні мобільний польовий шпиталь і обладнання для знешкодження боєприпасів вибухової дії на суму 3 мільйони доларів. Про це заявив член канадського парламенту, парламентський представник міністра закордонних справ Канади Тед Опітц на зустрічі з членами канадсько-української громади, передає прес-служба міністерства закордонних справ Канади.

«У найближчі місяці Канада надасть уряду України мобільний польовий шпиталь, високочастотне радіо і обладнання по знешкодженню боєприпасів вибухової дії на 3 мільйони доларів», – йдеться в повідомленні.

Канада також планує передати 238 пар окулярів нічного бачення вартістю в 1 мільйона долірів і 1 тисячу аптечок.

14 квітня уряд Канади оголосив, що направить до України близько 200 військових інструкторів, які навчатимуть українських військовиків тактиці ведення бою і розмінуванню. Разом із військовими зі США й Великої Британії канадці допомагатимуть Україні «в її зусиллях, щоб зберегти суверенітет, безпеку і стабільність за умов агресії Росії», мовиться в повідомленні.

Інструктори прибудуть до України цього літа і працюватимуть там до 31 березня 2017 року. Серед тем навчання – знешкодження вибухових пристроїв і боєприпасів, тактика військової поліції, польова медицина, безпека польотів авіації, модернізація тилового забезпечення, тактика ведення бою індивідуально і в підрозділах. Навчання мають відбуватися на Яворівському полігоні на Львівщині і в центрі розмінування Міністерства оборони України в Кам’янці-Подільському.

Раніше Канада передала українським військовим зимову уніформу та 70 тисяч пар взуття.

XS
SM
MD
LG