Доступність посилання

30 Травень 2017, Київ 04:50
Новини | Події

У заступника начальника департаменту люстрації Мін’юсту Козаченко провели обшук


Ілюстраційне фото

У будинку заступника начальника департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції України Дмитра Димова провели обшук у рамках справи про підробку документу щодо непоширення закону про люстрацію на одного з посадовців головного управління Державної фіскальної служби у Києві.

«Наш департамент повідомив про існування фіктивного документу, а тепер його хочуть у нас знайти. Якщо обшуки лише в нас – це свідчення того, що певні політичні сили, які є противниками люстрації, хочуть використати нашу ініціативу з люстрування проти нас», – заявив він.

Відбувся також обшук у робочому кабінеті начальника департаменту люстрації Міністерства юстиції Тетяни Козаченко, крім того, близько години тому розпочався обшук у її квартирі.

«Шукали матеріальні носії. Вийняли мій комп’ютер, щоб перевірити, чи таки була складена відповідь до Ігнатенко, й забрали всі копії документів, які її стосувалися. Але, звісно, нічого не знайшли», – заявила помічник Тетяни Козаченко Алла Калиничук.

У МВС згодом повідомили, що обшук у посадовців Мін’юсту проводиться за фактом підробки документу цього відомства щодо непоширення закону про люстрацію на одного з посадовців головного управління Державної фіскальної служби у Києві.

Кримінальне провадження відкрили за зверненням міністра юстиції України Павла Петренка правоохоронці.

21 квітня на підставі ухвали Печерського райсуду міста Києва проводиться низка обшуків у осіб, що можуть бути причетними до підроблення вказаного документу, пояснили у МВС.

У МВС уточнили, що обшуки проводяться слідчим підрозділом МВС за місцем мешкання керівництва департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції, а також за місцем проживання колишнього заступника начальника головного управління ДФС у Києві та в приміщенні цієї установи.

Раніше журналісти програми Радіо Свобода і Першого національного телеканалу «Схеми» повідомляли, що перший заступник керівника головного управління Державної фіскальної служби у Києві Ганна Ігнатенко отримала «люстраційну індульгенцію» нібито за підписом першого заступника міністра юстиції Наталії Севостьянової. Після цього міністр юстиції Павло Петренко заявив, що документ з підписом Севостьянової підробили. Пізніше стало відомо, що Ганну Ігнатенко таки звільнили із посади на підставі закону «Про очищення влади».

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG