Доступність посилання

ТОП новини

Журналіст Радіо Свобода здобув перше місце у всеукраїнському конкурсі


Олександр Чорновалов
Олександр Чорновалов

Журналіст програми «Схеми» (спільний проект Радіо Свобода та каналу «UA:Перший») Олександр Чорновалов став переможцем всеукраїнського конкурсу «Правозастосування та управління у лісовому секторі України». Журі конкурсу відзначило нагородою журналістське розслідування Олександра Чорновалова про привласнення ділянок лісу в місті Буча Київської області керівництвом апарату Верховної Ради та членами їхніх родин.

Переможець отримав премію у розмірі 4 тисяч гривень, яку передав активістам місцевої громади Приірпіння, що вже багато років бореться з незаконною вирубкою Біличанського лісу та з земельними оборудками місцевої влади.

«Телекритика» і програма FLEG II (ЄІСП/Схід-2) в Україні четвертий раз провели всеукраїнський конкурс «Правозастосування та управління в лісовому секторі України». До участі було запрошено журналісти усіх видів ЗМІ та фахівців лісової галузі (лісівників). З близько 90 надісланих матеріалів кураторами було відібрано для голосування журі 27 робіт та сюжетів.

Регіональна програма «Правозастосування й управління в лісовому секторі країн східного регіону дії європейського інструменту сусідства та партнерства» FLEG-2 фінансується Європейським Союзом, а впроваджується Світовим Банком у партнерстві з WWF і МСОП.

XS
SM
MD
LG