Доступність посилання

ТОП новини

Мельничук не планує ухилятися від слідства – адвокат


Сергій Мельничук
Сергій Мельничук

Народний депутат Сергій Мельничук не планує ухилятися від слідства і готовий зʼявитися і на допит, і на засідання суду, якщо отримає відповідну повістку. Про це Радіо Свобода сказав Ігор Мельник, адвокат парламентаря, з якого тиждень тому зняли депутатську недоторканність.

Ключова стаття, яку інкримінують колишньому комбату «Айдару», – бандитизм. Адвокат народного депутата сказав Радіо Свобода, що його підзахисний раніше цього тижня відмовився прийняти ту підозру, яку йому намагався вручити представник прокуратури, бо процедура не відповідала законодавчим вимогам.

Ігор Мельник наголосив, що, згідно з Кримінальним процесуальним кодексом, повідомити про підозру народному депутату України має сам генпрокурор. Крім того, розповів адвокат, Сергій Мельничук не отримав і офіційного підтвердження того, що Верховна Рада таки скасувала його недоторканність.

«Пан Мельничук особисто у протоколі відмовився брати цей документ, відмовився підписувати цей документ у звʼязку з тим, що йому не предʼявили постанову Верховної Ради України, оформлену належним чином, про те, що з нього знята депутатська недоторканність», – повідомив Ігор Мельник.

Захисник колишнього комбата висловив здивування з приводу повідомлення про нібито неявку Сергія Мельничука на допит 9 червня. За словами Мельника, зі слідством попередньо домовилися, що допит буде 10 червня, бо напередодні він як адвокат був зайнятий в іншому процесі.

Генеральна прокуратура інкримінує колишньому командиру батальйону «Айдар» створення банди, той усі звинувачення відкидає. Напередодні генеральний прокурор Віктор Шокін заявив, що слідчі його відомства, ймовірно, проситимуть суд посадити Мельничука під домашній арешт.

XS
SM
MD
LG