Доступність посилання

27 Травень 2017, Київ 19:09
Новини | Політика

У Дніпродзержинську протестують проти міського голови, обраного від Партії регіонів


У Дніпродзержинську біля будівлі міськради кілька десятків активістів розгорнули наметове містечко, вимагаючи відставки міського голови Станіслава Сафронова.

Активісти спочатку виставили кілька туристичних наметів, а потім – великий армійський намет.

Як повідомили протестувальники, попри дощову погоду вони також розгорнули плакати з фотографіями, що демонструють комунальні проблеми міста, за які, на їхню думку, відповідальний посадовець – розбиті дороги, відкриті каналізаційні люки, облущені фасади будинків.

За словами пікетувальників, міський голова взяв на себе відповідальність за керування містом «під лозунгами Партії регіонів» ще у 2010 році, відтак має відповісти за негаразди в комунальній та інших сферах.

Як заявив один із координаторів акції, депутат міськради Дмитро Пучкін, з вівторка в наметовому містечку розпочинає роботу Штаб міського опору, головне завдання якого домогтись відставки міського голови. Комендантом «наметового Майдану», як називають акцію учасники, обрали одного із бійців АТО. В акції бере участь близько 50 людей.

Наразі Сафронов не коментував звинувачення активістів.

У березні 2015 року Дніпродзержинська міська рада під час пленарного засідання сесії намагалась відправити у відставку міського голову Станіслава Сафронова, однак для затвердження проекту рішення не набралось необхідної кількості голосів. Для висловлення недовіри міському голові забракло 4 голоси. Тоді міський голова був на лікарняному.

Дніпродзержинський міський голова Станіслав Сафронов обійняв свою посаду після виборів 2010 року. Він був висунутий Партією регіонів.

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG