Доступність посилання

ТОП новини
19 Жовтень 2018, Київ 21:01

Стан Єремеєва покращується, його готують до перевезення за кордон


Ігор Єремеєв

Стан травмованого народного депутата, голови депутатської групи «Воля народу» Ігоря Єремеєва стабільно покращується, повідомляє його прес-служба.

«Він повністю готовий для транспортування за кордон для подальшого лікування та реабілітації. Наразі очікується підтвердження готовності його прийняття від закордонної клініки. Необхідність у оперативному хірургічному втручанні – відсутня», – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що Єремеєв тяжко травмувався, впавши з коня 26 липня під час перебування в Луцьку. За повідомленням його прес-служби, Єремеєв має закриту черепно-мозкову травму.

Ігор Єремеєв, обраний у Волинській області, – український бізнесмен і політик, народний депутат України 7-го і 8-го скликань (позапартійний, голова депутатської групи «Воля народу»), співвласник паливно-промислової групи «Континіум», до якої входять, серед іншого, Херсонський нафтопереробний завод чи одна з найбільших в Україні мереж автозаправних станцій WOG.

Єремеєва вважають одним із найбагатших людей в Україні – у 2015 році журнал «Фокус» оцінив його статки в 95 мільйонів доларів, а журнал Forbes – у 58 мільйонів доларів, при цьому в обох рейтингах він виявився однаково на 68-му місці серед найбагатших українців.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG