Доступність посилання

ТОП новини

ДПСУ: за добу затримали 7 авто, які незаконно перевозили товари у зоні АТО


Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

За добу прикордонники затримали 7 транспортних засобів, які незаконно перевозили товари у зоні АТО, повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України.

За повідомленням, автівки перевозили без належних документів понад 15,5 тонн продуктів харчування, канцелярські товари на суму понад 350 тисяч гривень, транспортні засоби прямували в об’їзд визначених контрольних пунктів.

Наразі транспортні засоби з товарами передані представникам фіскальної служби для прийняття правового рішення, додають у ДПСУ.

Раніше сьогодні СБУ повідомила про виявлення та блокування каналу фінансування угруповання «ДНР». За даними відомства, у ході спецоперації затримані дві вантажівки з продуктами харчування, які намагалися незаконно доставити до Горлівки, а отримані від реалізації товарів кошти передавалася членам так званих контролюючих органів угруповання «ДНР». У СБУ також заявили, що до «злочинних оборудок було залучено декілька правоохоронців, які сприяли переміщенню товарів на тимчасово окуповану територію».

У Державній прикордонній службі України неодноразово заявляли про випадки перетину лінії розмежування на Донбасі транспортними засобами, які перевозили товари та вантажі без належних документів.

XS
SM
MD
LG