Доступність посилання

ТОП новини
12 Грудень 2018, Київ 04:51

ДПСУ: за добу затримали 7 авто, які незаконно перевозили товари у зоні АТО


Ілюстративне фото

За добу прикордонники затримали 7 транспортних засобів, які незаконно перевозили товари у зоні АТО, повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України.

За повідомленням, автівки перевозили без належних документів понад 15,5 тонн продуктів харчування, канцелярські товари на суму понад 350 тисяч гривень, транспортні засоби прямували в об’їзд визначених контрольних пунктів.

Наразі транспортні засоби з товарами передані представникам фіскальної служби для прийняття правового рішення, додають у ДПСУ.

Раніше сьогодні СБУ повідомила про виявлення та блокування каналу фінансування угруповання «ДНР». За даними відомства, у ході спецоперації затримані дві вантажівки з продуктами харчування, які намагалися незаконно доставити до Горлівки, а отримані від реалізації товарів кошти передавалася членам так званих контролюючих органів угруповання «ДНР». У СБУ також заявили, що до «злочинних оборудок було залучено декілька правоохоронців, які сприяли переміщенню товарів на тимчасово окуповану територію».

У Державній прикордонній службі України неодноразово заявляли про випадки перетину лінії розмежування на Донбасі транспортними засобами, які перевозили товари та вантажі без належних документів.

Ваша думка

Показати коментарі

Recommended

XS
SM
MD
LG