Доступність посилання

ТОП новини

Путін: Україна будуватиме своє майбутнє разом з Росією


Володимир Путін (@Shutterstock)

Президент Росії Володимир Путін вважає, що Україна буде розвиватися «позитивно» і будуватиме своє майбутнє разом з Росією.

«Упевнений, що, незважаючи на всі труднощі сьогоднішнього періоду, ситуація в Україні все ж таки виправиться, і Україна буде розвиватися, розвиватися позитивно, відійде від тієї ганебної практики… а саме постановки величезної європейської країни під зовнішнє управління із зайняттям ключових позицій в уряді і в регіонах іноземними громадянами», – заявив Путін під час візиту до окупованого Криму.

Він також знову заявив, що вважає: росіяни і українці – «це взагалі один народ».

Путін та російський прем’єр Дмитро Медведєв перебувають з візитом у Криму.

Президент України Петро Порошенко приїзд Путіна до Криму назвав викликом «для цивілізованого світу і продовження сценарію нагнітання ситуації». Також український президент вважає, що «такі поїздки означають подальшу мілітаризацію окупованого українського півострова». А МЗС висловило ноту протесту у зв’язку з візитом Путіна та Медведєва в Крим.

Наприкінці лютого – на початку березня 2014 року перекинуті з Росії та кримських баз Чорноморського флоту Росії війська без розпізнавальних знаків окупували Кримський півострів.

16 березня 2014 року на території Криму і міста Севастополя відбувся так званий референдум про статус півострова, за результатами якого Росія заявила, що включила Крим до свого складу. Ні Україна, ні Європейський союз, ні США не визнали це голосування і вважають, що Крим Росія анексувала.

XS
SM
MD
LG