Доступність посилання

ТОП новини
17 Жовтень 2018, Київ 18:46

Сенченко: Росія населяє півострів «колоністами», які не розуміють, що таке Крим


Андрій Сенченко

Колишній депутат Верховної Ради України, кримський політик Андрій Сенченко стверджує, що після анексії Криму Росією півострів населили «колоністами», яким важко зрозуміти, що відбувається в регіоні.

Про це він сказав в ефірі Радіо Свобода, відповідаючи на запитання про ставлення жителів півострова до громадян із материкової України.

«У Криму ситуація змінюється. Там є, можливо, 20 відсотків місцевої публіки із «повернутими мізками». Їх не виправиш. Більшість – це люди похилого віку. Але вже є досить великий відсоток людей, завезених путінським режимом – начебто нових жителів Криму. Вони взагалі не розуміють, що таке Крим, Україна. Їх завезли з Бурятії, з Середньої смуги (Росії) – одним словом, колоністи. Але я переконаний, що весь цей прошарок кримського суспільства після завершення окупації роз’їдеться по домівках», – сказав він.

Росія анексувала Крим у березні 2014 року. Після цього частина кримського населення почала залишати півострів, переїжджаючи на материкову Україну. Але, як відзначають експерти, є й такі, хто їде на материкову Росію, а Крим населяють росіянами. Це переважно силовики і держслужбовці.

Україна і Захід не визнають анексію півострова і запровадили проти Росії низку економічних санкцій.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG