Доступність посилання

ТОП новини
14 Грудень 2018, Київ 07:09

Муженко: Україна потребує важкого озброєння


Віктор Муженко

Начальник Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко заявляє про потребу українського війська у важкому озброєнні. Про це він сказав в інтервʼю американському телеканалові CNN.

Муженко наголосив, що «Збройні сили України достатньо екіпіровані і підготовлені, щоб відреагувати на воєнні загрози, які стоять перед Україною». «Але також нам потрібна допомога з поставками військового спорядження і техніки, танків, важкого озброєння. У нас недостатньо розвідувальних засобів та засобів зв’язку», – зазначив він.

«Сьогодні нам надходить допомога від різних країн. Особлива наша подяка США за підтримку України у протистоянні агресивній політиці Росії», – додав начальник Генштабу.

На запитання, до чого, на його думку, призвело б скасування міжнародною спільнотою санкцій проти Росії, Віктор Муженко відповів: «Я думаю, це може спровокувати ескалацію конфлікту й активізацію агресивної політики Росії стосовно України».

12 вересня під час візиту до Києва помічник державного секретаря США Вікторія Нуланд, відповідаючи на запитання про те, чи може Вашингтон надати Україні зброю, зазначила, що США продовжують моніторити потреби України з огляду на агресію Росії.

Ваша думка

Показати коментарі

Recommended

XS
SM
MD
LG