Доступність посилання

ТОП новини

США закликають провести відкладені вибори якнайшвидше – Пайєтт


Джеффрі Пайєтт (©Shutterstock)
Джеффрі Пайєтт (©Shutterstock)

Сполучені Штати Америки закликають українську владу провести відкладені вибори в Маріуполі й інших містах якнайшвидше, заявив посол США в Україні Джеффрі Пайєтт.

«Ми цінуємо те, що президент Порошенко наполягає на їх проведенні 15 листопада разом з другим туром виборів мера», – заявив Пайєтт на відкритті конференції бізнес-ради «США-Україна» і Київської школи економіки.

Як повідомляє прес-служба посольства США в Україні, Пайєтт відзначив високу активність виборців на місцевих виборах в Україні 25 жовтня.

«За попередніми даними, явка становила 46%, що відповідає рівню попередніх місцевих виборів в Україні і значно перевищує результат місцевих виборів у США», – сказав посол.

За його словами, активність виборців і результати голосування свідчать про те, що український народ твердо вирішив досягти змін.

«Новообрані лідери мають сприймати ці вимоги серйозно і чітко дотримуватися курсу реформ, зокрема щодо децентралізації влади», – заявив посол США в Україні.

Місцеві вибори в Україні відбулися 25 жовтня у всіх регіонах, окрім анексованого Росією Криму та окремих тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей. Центральна виборча комісія повідомила, що явка на виборах становила 46,62%.

Такими, що не відбулися, визнали вибори в Красноармійську і Маріуполі Донецької області.

XS
SM
MD
LG