Доступність посилання

ТОП новини

Останнє рейтингове агентство з «великої трійки» підвищило рейтинг України


(©Shutterstock)
(©Shutterstock)

Міжнародне рейтингове агентство Moody's 19 листопада підвищило урядовий рейтинг емітента України з негативного до стабільного – від рівня Ca до рівня Caa3. Про це повідомляє сайт агентства.

Як ідеться в повідомленні, агентство підвищило суверенний рейтинг уряду у зв’язку з врегулюванням реструктуризації 15 мільярдів доларів приватних єврооблігацій, випущених або гарантованих урядом, які полегшують вимоги з обслуговування боргу України і зміцнюють зовнішню ліквідність країни. Також це рішення ухвалене у зв’язку з прогресом у політичних та економічних реформах під егідою МВФ, які підтримують відновлення рівноваги в економіці і значно скорочують державні та зовнішні фінансові дефіцити, додають у Moody's.

Міжнародне рейтингове агентство Fitch 18 листопада підвищило довгостроковий рейтинг України в іноземній валюті з рівня RD, що означає дефолт, до рівня CCC.

Місяць тому міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor’s також підвищило рейтинги України завдяки завершенню реструктуризації українського боргу.

Рейтингові агентства Moody's, Fitch та Standard & Poor’s часто називають «великою трійкою», оскільки саме на їхні оцінки зазвичай покладаються міжнародні інвестори, коли визначають напрямки майбутнього вкладення грошей.

XS
SM
MD
LG