Доступність посилання

ТОП новини
22 Жовтень 2018, Київ 07:08

Відновлення електропостачання Криму поки не відбудеться – «Укренерго»


Зруйновані ЛЕП на Херсонщині

Відновлення електропостачання Криму відкладається на невизначений термін. Про це ввечері 29 листопада повідомив у Facebook тимчасовий виконувач обов’язків директора компанії «Укренерго» Всеволод Ковальчук.

«Один з фазних проводів розібраній на анкерній опорі і залишиться у такому стані до ухвалення остаточного рішення. Всі інші роботи будуть завершені в повному обсязі», – відзначив Ковальчук.

Раніше в неділю керівник «Укренерго» повідомив про досягнення домовленостей з активістами блокади Криму щодо завершення ремонтних робіт на електролінії «Каховська –Титан».

У Криму 22 листопада через пошкоджених опор ліній електропередач (ЛЕП) у Херсонській області сталося відключення електроенергії, що надходить на територію півострова з материкової частини України. Увечері 24 листопада в «Укренерго» повідомили, що ремонтні бригади відремонтували опору однією з пошкоджених ліній електропередач у Херсонській області – «Каховка-Титан». Проте пізніше активісти блокади Криму стали перешкоджати підключенню ЛЕП.

Учасники блокади висували умовою допуску ремонтників до електроопори недопущення поставок електроенергії до Криму. Від російської окупаційної влади Криму вони вимагають звільнення політв’язнів.

XS
SM
MD
LG