Доступність посилання

ТОП новини
18 Листопад 2018, Київ 18:09

Російські далекобійники відкладають акцію протесту в Москві на 3 грудня


Російські водії-далекобійники, які планували на 30 листопада у Москві акцію протесту проти запровадження нового дорожнього збору, вирішили перенести її на 3 грудня.

Як пояснив голова профспілки водіїв Олександр Котов, таким чином вони хочуть дати владі час переглянути рішення про запровадження плати за проїзд федеральними трасами і скасувати його.

За словами Котова, місцева влада в деяких регіонах Росії перешкоджала водіям, які виїжджали до Москви.

Сотні російських водіїв-далекобійників з’їжджаються до Москви, щоб вимагати від влади скасування нового податку – плати за проїзд федеральними трасами через так звану «систему збору платежів «Платон».

Російські водії-далекобійники протестують проти запровадження плати за користування федеральними дорогами. Іваново, 29 листопада 2015 року
Російські водії-далекобійники протестують проти запровадження плати за користування федеральними дорогами. Іваново, 29 листопада 2015 року

Протести водіїв-далекобійників у Росії тривають упродовж останніх трьох тижнів. Платіжна система збору «Платон», яка передбачає збільшення плати за користування федеральними дорогами на 15% – до 20%, почала діяти у Росії 15 листопада.

Влада заявляє, що запровадження нового податку потрібне, щоб зібрати гроші на ремонт доріг, які псуються через перевезення тяжких вантажів. Супротивники збору заявляють, що його впровадження призведе до банкрутства малих і середніх компаній і підніме інфляцію.

На цю ж тему:

Політична карикатура Олексія Кустовського

29.11.2015
У Москві затримали активістів, які підтримали далекобійників
далі

29.11.2015
У Росії затримали одного з організаторів акції протесту далекобійників
далі

26.11.2015
Протести російських далекобійників підтримують представники інших професій

«Якщо зараз далекобійників не підтримати, далі буде ще гірше» – російський програміст далі

24.11.2015
У Росії протестують далекобійники

Водії незадоволені «Платоном» – системою оплати проїзду федеральними трасами далі

23.11.2015
Росія:тривають протести петербурзьких далекобійників
далі

XS
SM
MD
LG