Доступність посилання

ТОП новини
17 Січень 2019, Київ 04:48

МЗС України засудило обстріл автомобіля ОБСЄ


(©Shutterstock)

Міністерство закордонних справ України рішуче засудило обстріл автомобіля Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ поблизу Мар’їнки на Донеччині. Про це ідеться в повідомленні прес-центр МЗС від 16 січня.

«Вважаємо цей випадок зухвалою спробою залякати спостерігачів СММ ОБСЄ та черговим доказом свідомого порушення Росією та її маріонетками взятих на себе зобов’язань у рамках Мінських домовленостей», – йдеться у повідомленні.

«Вимагаємо припинити провокації проти спостерігачів ОБСЄ, військовослужбовців Збройних сил України та цивільного населення, гарантувати безпеку СММ та безперешкодний доступ до всієї території окремих районів Донецької та Луганської областей, у тому числі й до неконтрольованої Україною ділянки українсько-російського кордону», – заявляє МЗС України.

У штабі АТО вважають, що обстріл автомобіля місії ОБСЄ здійснив «снайпер незаконних збройних формувань». Натомість в угрупованні «ДНР» заявили про початок «слідчих дій за фактом обстрілу спостерігачів місії ОБСЄ». В угрупованні «ДНР» в обстрілі спостерігачів звинувачують «українських диверсантів».

Факт обстрілу автомобіля підтвердили і в ОБСЄ. «Ніхто з членів патруля СММ не постраждав, один автомобіль був пошкоджений. Патруль відразу ж покинув місце події», – йшлося у повідомленні місії.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG