Доступність посилання

ТОП новини
03 серпня 2020, Київ 16:13

Пайєтт нагадав лідерам України слова Байдена: не змарнуйте шанс


Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт

Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт нагадав президенту України Петру Порошенку, прем’єр-міністру Арсенію Яценюку та голові Верховної Ради Володимиру Гройсману виступ віце-президента Сполучених Штатів Джо Байдена в українському парламенті. Про це Пайєтт повідомив у четвер у Twitter.

«Безпрецедентна сьогоднішня зустріч (послів країн) «Групи семи» з Порошенком, Яценюком та Гройсманом нагадала мені, яким пророчим був виступ Байдена в Україні», – написав посол.

Пайєтт також процитував слова Байдена: «Це ваш момент, не змарнуйте його».

«Добрі запевнення – усвідомити єдність інституцій перед поточними проблемами», – так оцінив результати зустрічі посол Італії в Україні Фабріціо Романо.

Голова представництва Євросоюзу в Україні Ян Томбінський вказав, що посли країн «Групи семи» на зустрічі з президентом та іншими керівниками України 4 лютого наголосили на тому, щоб Україна виконала всі необхідні для виділення чергового траншу МВФ умови.

Посли кількох країн, у тому числі і з «Групи семи», також заявили 3 лютого, що «глибоко розчаровані» відставкою міністра економічного розвитку і торгівлі Айвараса Абромавичуса.

8 грудня 2015 року віце-президент США Джозеф Байден під час виступу у Верховній Раді закликав українців не змарнувати можливість побудови кращого майбутнього. «Я завжди говоритиму про вашу мужність. Я завжди говоритиму про те, що від вас усіх залежить... Що це є ваш останній момент, ваш час, і, будь ласка, заради нас, заради всіх – не змарнуйте цей час, не втратьте цю можливість, побудуйте краще майбутнє для народу України», – закликав Байден менш як два місяці тому.

Дивитись коментарі (3)

ІНШЕ З МЕРЕЖІ

XS
SM
MD
LG