Доступність посилання

ТОП новини
16 Січень 2019, Київ 21:15

Порошенко затвердив новий військово-адміністративний поділ України


Президент Петро Порошенко указом затвердив новий військово-адміністративний поділ території України. Голова держави увів у дію відповідне рішення РНБО, інформує президентський сайт.

Указ визначає та нормативно врегульовує питання розмежування території держави на військово-адміністративні райони в інтересах забезпечення оборони України.

Сухопутна територія України поділяється на чотири військово-сухопутні зони та окремий військово-сухопутний район, які є районом відповідальності оперативних командувань «Північ», «Південь», «Захід» і «Схід».

Повітряний простір України поділяється на три військово-повітряні зони та один окремий військово-повітряний район, які є районом відповідальності повітряних командувань «Захід», «Південь» та «Центр».

Морський простір з урахуванням правового статусу тимчасово окупованих територій внутрішніх морських вод і територіального моря України навколо Кримського півострову та окремого району Донецької області поділяється на «Чорноморську» та «Азовську» військово-морські зони відповідальності командування Військово-морських сил Збройних сил України.

Засідання Ради національної безпеки і оборони України, на якому ухвалене рішення про новий військово-адміністративний поділ, відбулося 27 січня.

XS
SM
MD
LG