Доступність посилання

23 Травень 2017, Київ 12:02
Новини | Події

Сакварелідзе заявляє, що його викликають на допит у Генпрокуратуру


Давід Сакварелідзе

Колишній заступник генпрокурора – прокурор Одеської області Давид Сакварелідзе заявляє, що його викликають на допит у Генпрокуратуру.Про це він написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«Щойно мені дзвонив заступник начальника створеного нещодавно в ГПУ департаменту, який займається відверто замовними справами, в тому числі і проти моєї команди – «шановний» пан Сус. Він запросив мене в п’ятницю (1 квітня) на допит у справі про «зникнення» 2 мільйони американських доларів», – повідомив він.

Сакварелідзе зазначив, що запропонував Генпрокуратурі надіслати офіційне повідомлення із зазначенням інформації про кримінальне провадження, дату і час проведення допиту.

Водночас наразі в ГПУ не коментують цих заяв Сакварелідзе.

29 березня генеральний прокурор України Віктор Шокін підписав наказ про звільнення заступника генпрокурора Давіда Сакваралідзе з органів прокуратури. Давід Сакварелідзе вважає своє звільнення зачисткою від тих, хто готовий боротися з корупцією.

Напередодні восьмеро народних депутатів, обраних від Одеської області, передали в Генпрокуратуру листа, в якому заявили про підтримку звернення керівників територіальних прокуратур від 25 березня щодо звільнення Давіда Сакварелідзе через «спроби дискредитувати органи прокуратури».

Сакварелідзе заявив, що в Генпрокуратурі тривають звільнення співробітників, які здійснювали провадження справи так званих «діамантових прокурорів» – Олександра Корнійця та Володимира Шапакіна. Згодом Сакварелідзе додав, що колишній заступник прокурора Київської області Олександр Корнієць був керуючим справами генпрокурора Віктора Шокіна.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG