Доступність посилання

ТОП новини

ГПУ: Сакварелідзе викликали на допит як свідка


Давід Сакварелідзе

Колишнього заступника генпрокурора – прокурора Одеської області Давіда Сакварелідзе викликали на допит у Генпрокуратуру як свідка.

Як повідомляє прес-служба відомства, 30 березня по телефону його викликали на допит, також 31 березня повістку про виклик надіслали Сакварелідзе і на електронну пошту.

Водночас у Генпрокуратурі не уточнюють, в рамках якої справи запланований допит Сакварелідзе.

30 березня Сакварелідзе заявив, що його викликають на допит у Генпрокуратуру. За його даними, на допит запросили «у справі про «зникнення» 2 мільйони американських доларів».

29 березня генеральний прокурор України Віктор Шокін підписав наказ про звільнення заступника генпрокурора Давіда Сакваралідзе з органів прокуратури. Давід Сакварелідзе вважає своє звільнення зачисткою від тих, хто готовий боротися з корупцією.

Напередодні восьмеро народних депутатів, обраних від Одеської області, передали в Генпрокуратуру листа, в якому заявили про підтримку звернення керівників територіальних прокуратур від 25 березня щодо звільнення Давіда Сакварелідзе через «спроби дискредитувати органи прокуратури».

Сакварелідзе заявив, що в Генпрокуратурі тривають звільнення співробітників, які здійснювали провадження справи так званих «діамантових прокурорів» – Олександра Корнійця та Володимира Шапакіна. Згодом Сакварелідзе додав, що колишній заступник прокурора Київської області Олександр Корнієць був керуючим справами генпрокурора Віктора Шокіна.

XS
SM
MD
LG