Доступність посилання

ТОП новини
22 Жовтень 2018, Київ 19:12

Адвокат: наслідки сухого голодування Савченко будуть на Путіні


Надія Савченко

Адвокат громадянки України Надії Савченко, засудженої в Росії, Марк Фейгін заявляє, що наслідки оголошеного нею сухого голодування лягають на російського президента Володимира Путіна.

«Доля Надії Савченко цілком у руках президента РФ, наслідки сухого голодування Савченко на Путіні», – написав Фейгін у Twitter.

Так він відреагував на заяву речника Кремля Дмитра Пєскова, який заявив, що негативного впливу на імідж Путіна справа Савченко не матиме.

Надія Савченко від 6 квітня оголосила сухе голодування з вимогою звільнення.

5 квітня вирок російського суду у справі Надії Савченко набрав чинності. Її засудили до 22 років ув’язнення 22 березня, звинувативши, зокрема, у вбивстві російських журналістів на Донбасі. Надія Савченко звинувачення відкидає і обіцяла з 6 квітня розпочати нове сухе голодування з вимогою повернути її до України.

Російська влада раніше заявляла, що рішення про можливу передачу Савченко Україні може бути ухвалене лише після набрання чинності вироком у її справі.

На цю ж тему:

06.04.2016
Голодний страйк Савченко і плани Путіна

«Він очікує на якийсь момент, можливо, коли в Європі буде обговорюватися питання про продовження персональних санкцій» – Фейгін далі

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG