Доступність посилання

ТОП новини

«Схеми»: Коломойський, Коболєв і Яценюк приїжджали в МВС перед засіданням «Укрнафти»


Ігор Коломойський (л), Арсен Аваков

Олігарх Ігор Коломойський, екс-прем’єр України Арсеній Яценюк, голова «Нафтогазу» Андрій Коболєв і міністр внутрішніх справ Арсен Аваков зустрічалися на території Міністерства внутрішніх справ ввечері 22 червня за годину до того, як мало розпочатися зірване засідання наглядової ради «Укрнафти», повідомляють «Схеми».

Журналісти програми «Схеми», спільного проекту Радіо Свобода і телеканалу «UA:Перший», зафіксували, як на територію МВС заїхали автомобілі Коболєва і Яценюка, а також зняли автомобіль супроводу Коломойського, який був припаркований біля виїзду з міністерства.

Арсеній Яценюк сідає до автомобіля, який потім заїжджає на територію МВС
Арсеній Яценюк сідає до автомобіля, який потім заїжджає на територію МВС

Автомобіль супроводу олігарха Ігоря Коломойського біля шлагбауму МВС
Автомобіль супроводу олігарха Ігоря Коломойського біля шлагбауму МВС

Коболєв приїхав до Міністерства внутрішніх справ за годину до того, як мало початися засідання наглядової ради «Укрнафти». У цій компанії саме Коломойський є одним із ключових акціонерів, і саме ця компанія наразі заборгувала державному бюджету близько десяти мільярдів гривень.

Залишив МВС голова «Нафтогазу» лише за 5 хвилин до початку засідання наглядової ради «Укрнафти», а отже, перебував у міністерстві Арсена Авакова майже годину, йдеться в сюжеті.

Згодом виявилося, що засідання Наглядової ради «Укрнафти» було зірване через відсутність кворуму.

У коментарі «Схемам» Коломойський зазначив, що не відвідав засідання за порадою адвокатів. Він відмовився підтвердити або спростувати факт зустрічі в МВС раніше за офіційних осіб.

Голова «Нафтогазу» Андрій Коболєв відмовився відповідати на запитання журналістів і одразу поклав слухавку. До МВС був направлений запит на коментар, відповіді поки немає.

Ігор Коломойський раніше неодноразово висловлював підтримку Арсенію Яценюку, коли той був на посаді прем’єра і від якого в тому числі залежав і сам бізнес Коломойського. У владних колах декілька різних джерел стверджують, що тепер, після обрання прем’єром президентського кандидата Володимира Гройсмана, саме Арсен Аваков може виконувати роль такого посередника у перемовинах між Коломойським і президентом Порошенком.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG