Доступність посилання

ТОП новини
16 Листопад 2018, Київ 13:55

Понад половина кандидатів на довиборах до Ради в Дніпрі не ведуть агітації – «Опора»


З 61 кандидата, офіційно зареєстрованого ЦВК на довиборах до Верховної Ради України 27-у окрузі в Дніпрі, понад половина не ведуть передвиборчої агітації. Про це повідомили в регіональному представництві громадянської мережі «Опора».

За даними «Опори», це може свідчити про «технічність» кандидатів.

Крім того, в «Опорі» оприлюднили повний список кандидатів – «плагіаторів»: з 61 кандидата на окрузі 27 є такими, що повністю або частково «запозичили» свої передвиборчі програми в інших кандидатів чи партій.

Як поінформували в «Опорі», у програмах 16-и кандидатів зафіксована повна ідентичність чужим текстам, програми ще 11 переписані або скомпільовані з програм інших кандидатів.

«Під час аналізу передвиборних програм кандидатів в народні депутати в одномандатному виборчому окрузі № 27 «Опора» знайшла 27 кандидатів, які повністю або частково використали чужі тексти. Майже всі з них, за єдиним винятком, не ведуть агітацію», – зауважили в «Опорі».

Як зазначили в «Опорі», українське виборче законодавство наразі не передбачає ніякого покарання за використання текстів чужих виборчих програм.

Проміжні вибори до Верховної Ради України мають відбутись 17 липня на 7 одномандатних округах (№ 23, 27, 85, 114, 151, 183 та 206).

Проміжні вибори до Ради в окрузі №27 у Дніпріпризначили через обрання народного депутата від цього округу Бориса Філатова міським головою восени 2015 року.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG