Доступність посилання

ТОП новини

Понад 176 тисяч гривень витратили в МІП на рекламні продукти у 2016 році – #Точно


Бюджетні видатки на рекламні продукти Міністерства інформаційної політики України у першому півріччі цього року становлять 176 549 гривень. Така інформація міститься на порталі використання публічних коштів, повідомляє #Точно, проект Радіо Свобода.

Більшу частину цих коштів на суму понад 88 тисяч гривень отримало товариство з обмеженою відповідальністю «Альфа Медiа Груп ЛТД». Зокрема, 56 тисяч гривень у міністерстві сплатили за друк матеріалів про переваги контрактної армії, 16 тисяч гривень – за презентаційні звіти міністерства, 10 тисяч – за каталоги «Міфи про Крим». А також, 5,5 тисячі гривень за виготовлення нагрудних значків. 52 тисячі гривень Мінінформполітики сплатилр за підготвку фотоальбому «Піски. Світлини визвольної війни» на рахунок товариства з обмеженою відповідальністю «ПК» Типографiя вiд «А» до «Я».

Загалом у 2016 році на роботу Мінінформполітики в бюджеті закладено понад 112 мільйонів гривень. З яких 15,6 мільйона гривень виплатять заробітною платою, а 1,7 мільйона витратять на оплату комунальних послуг. Більш ніж 108 мільйонів гривень складуть видатки, направлені на виробництво та трансляцію телерадіопрограм для державних потреб, а також на збирання, обробку та розповсюдження офіційної інформації.

Відповідно до звітів Держказначейства, за перший квартал цього року на Мінінформполітики витратили понад 16 мільйонів гривень.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG