Доступність посилання

ТОП новини
20 Січень 2019, Київ 06:31

П’ятьох російських веслярів не допустили до Олімпіади в Ріо


(©Shutterstock)

Міжнародна федерація веслування на байдарках і каное (ICF) не допустила до Олімпійських ігор у бразильському Ріо-де-Жанейро п’ятьох російських спортсменів.

На сайті ICF йдеться про те, що заявки Олексія Коровашкова, Олени Анюшиної, Наталії Подольської, Олександра Дяченка і Андрія Крайтора на участь в Олімпіаді були відхилені, оскільки їхні імена фігурували в доповіді Всесвітньої антидопінгової асоціації (WADA) про широке застосування допінгу в російському спорті.

Раніше газета The Daily Telegraph повідомила, що до 90 відсотків збірної Росії можуть не допустити до участі в Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро, бо в Міжнародному олімпійському комітеті (МОК) вважають, що спортсмени не відповідають критеріям відбору (головний з яких – відсутність підозр у застосуванні допінгу). Президент Олімпійського комітету Росії Олександр Жуков закликав не вірити цій інформації.

Напередодні Міжнародна федерації плавання відсторонила від Олімпіади сімох російських плавців.

24 липня МОК ухвалив рішення не відстороняти всіх російських спортсменів від участі в Олімпіаді в Бразилії. При цьому, щоб отримати допуск до Ігор, російським спортсменам необхідно виконати низку умов, головна з яких– отримати згоду міжнародної федерації з того виду спорту, який представляє спортсмен. Цю згоду має підтвердити МОК за рекомендації незалежних експертів.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG