Доступність посилання

ТОП новини
14 Листопад 2018, Київ 00:19

Вірменія: в Єревані з території захопленої поліцейської дільниці чути звуки вибухів


Поліцейський кордон на вулиці Хоренаці, де розташована захоплена будівля полку патрульно-постової служби, Єреван, 30 липня 2016 року

У вірменській столиці Єреван з території поліцейської дільниці, захопленої збройною групою 17 липня, чути звуки вибухів.

Як повідомляє Радіо Азатутюн, вірменська служба Радіо Свобода, приблизно з 11:30 на вулиці Хоренаці періодично чути вибухи.

Крім того, на аматорському відео, знятому жителями єреванського кварталу Сарі Тах, видно, як з території полку ППС поліції йде дим.

Озброєні особи захопили відділення поліції в Єревані 17 липня, вбивши одного правоохоронця і взявши в заручники ще кількох. Також взяли у заручники медиків, коли вони прийшли в будівлю, щоб надати допомогу двом бойовикам, пораненим у перестрілці з поліцією 26 липня. Згодом лікарів звільнили.

Увечері 30 липня демонстранти, які підтримують збройну групу «Сасна црер», перекрили центральну транспортну артерію столиці Вірменії Єревана – проспект Баграмяна. Був заблокований рух транспорту проспектом, на якому розташовані будівлі Національних зборів Вірменії та адміністрація президента країни. Поліція встановила кордон на шляху демонстрантів.

Перед цим 30 липня Служба національної безпеки дала збройної групі час до 17:00 того ж дня, щоб скласти зброю і здатися владі. У заяві відомства зазначалося, що в іншому разі «підрозділи спеціального призначення правоохоронних органів уповноважені без попередження відкрити вогонь і знешкодити будь-яку озброєну особу, що перебуває на території полку ППС або за його межами».

Члени збройної групи вимагають звільнити з-під варти керівника радикального опозиційного угруповання «Установчий парламент» Жирайра Сефіляна, арештованого понад місяць тому за звинуваченням у незаконному придбанні і зберіганні зброї. Також серед вимог нападників – відставка президента Вірменії Сержа Сарґсяна.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG