Доступність посилання

ТОП новини

Деканоїдзе: прориву в розслідуванні вбивства журналіста Шеремета наразі немає


Хатія Деканоїдзе
Хатія Деканоїдзе

Голова Національної поліції України Хатія Деканоїдзе повідомила, що наразі суттєвого прориву у справі розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета немає.

За її словами, у справі були допитані сотні свідків.

«Ви навіть не уявляєте, яку масштабну роботу здійснюють наші слідчі. Я поки що не говоритиму про цифри, але вже кілька сотень людей вони допитали, проглянули велику кількість відео, і якщо буде такий прорив, ви знатимете. На жаль, поки що я про це сказати не можу», – сказала Деканоїдзе.

Шеремет був убитий 20 липня в центрі Києва внаслідок підриву автомобіля. Українська влада кваліфікує загибель Шеремета як умисне вбивство. У поліції повідомляли, що над розслідуванням обставин убивства журналіста працює 50 фахівців, основна версія загибелі Шеремета – його професійна діяльність.

Павло Шеремет – білоруський, російський та український журналіст телебачення, радіо і періодичних видань, у 1990-х – 2000-х роках керівник відділу спеціальних інформаційних проектів російського телеканалу ОРТ, згодом – «Першого каналу». Останні п’ять років жив у Києві, працював в «Українській правді», а також на радіо «Вести».

XS
SM
MD
LG