Доступність посилання

ТОП новини
30 травня 2020, Київ 14:50

Українська сторона у Мінську ініціюватиме всеохопне перемир’я на Донбасі – Єлісєєв


Костянтин Єлісєєв

Українська сторона під час засідання Тристоронньої контактної групи, яке відбудеться 7 вересня у Мінську, ініціюватиме розгляд питання про всеохопний характер режиму припинення вогню на Донбасі. Про це повідомив заступник голови Адміністрації президента України Костянтин Єлісєєв.

«Засідання Тристоронньої контактної групи у Мінську відбувається раз на два тижні, і якраз там ми хотіли б обговорити питання надання незворотного характеру режиму припинення вогню, який був оголошений за ініціативою президента України з 1 вересня цього року», – сказав Єлісєєв 6 вересня в ефірі проекту Радіо Свобода, Радіо Донбас.Реалії.

Чергова домовленість про перемир’я з нагоди Дня знань, 1 вересня, була досягнута на переговорах Тристоронньої контактної групи наприкінці серпня. Після цього кількість обстрілів зменшилася, але повної «тиші» немає.

На лінії контакту сторін між вільною й окупованою частинами Донбасу вже багато разів проголошували режим припинення вогню, але він щоразу порушувався, в тому числі й із застосуванням важких озброєнь, що мали бути відведені.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

ІНШЕ З МЕРЕЖІ

XS
SM
MD
LG