Доступність посилання

ТОП новини

Кабмін забезпечить умови для запуску ОПЗ з 1 жовтня – Гройсман


Одеський припортовий завод, ілюстративне фото

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що Кабінет міністрів України сьогодні ухвалить необхідне рішення для відновлення роботи Одеського припортового заводу з 1 жовтня.

«Ми сьогодні приймемо необхідні рішення, що нададуть можливість ОПЗ відновити з 1 жовтня свою роботу», – сказав Гройсман.

Прем’єр додав, що уряд також має ухвалити необхідні рішення із забезпечення публічності і відкритості процесу приватизації в Україні.

«Щоб ми це зробили на якомога вигідніших умовах для держави і народу», – сказав він.

У серпні компанія «Укртрансгаз» різко зменшила подачу природного газу на АТ «ОПЗ», внаслідок чого для попередження виникнення аварійної ситуації «ОПЗ» провело аварійну зупинку заводу та припинило випуск продукції. Пізніше також повідомлялося про арешт рахунків ОПЗ.

У липні цього року планували провести конкурс з приватизації ОПЗ. Проте, як повідомили у Фонді державного майна України, на участь в конкурсі з продажу Одеського припортового заводу не надійшло жодної заявки, через це конкурс визнали таким, що не відбувся у зв’язку з відсутністю попиту.

Фонд держмайна планує повторно виставити ОПЗ на приватизацію за зниженою ціною до кінця цього року.

Одеський припортовий завод є одним із найбільших підприємств хімічної галузі як в Україні, так і в Європі. Кількість працівників перевищує 4 тисячі осіб. Він спеціалізується на виробництві та реалізації хімічної продукції – аміаку та карбаміду, а також перевантажує на експорт продукцію інших підприємств України та Росії.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG