Доступність посилання

ТОП новини
17 Жовтень 2018, Київ 16:42

Санкції та ізольованість від іноземних коштів впливають на економіку Росії – Медведєв


Дмитро Медведєв

Прем’єр-міністр Росії Дмитро Медведєв заявив, що на економічне зростання Росії, крім внутрішніх факторів, впливають і зовнішні, зокрема ізольованість від іноземних джерел фінансування. Про це він сказав в інтерв’ю «Першому каналу», передає сайт російського уряду.

«Економічне зростання залежить від цілої суми факторів і визначається і нашими внутрішніми умовами, і, звичайно, зовнішніми. Наразі, почну все-таки з більш загальних речей, в світі спостерігається дуже серйозне уповільнення темпів економічного зростання. Це я кажу не заради того, щоб пояснити, чому у нас все складно, але це дійсно незаперечний факт, і ми повинні його приймати до уваги. Ми розуміємо, в яких умовах розвивається наша економіка. Вона, на жаль, відрізана і від іноземних джерел фінансування, і від цілого ряду іноземних постачальників, які давали замовлення нашим виробникам», – сказав Медведєв.

Він заявив, що серед чинників, які мають негативний вплив на російську економіку є також санкції Заходу.

«Я маю на увазі санкції, маю на увазі так званий зовнішній тиск на нашу країну. Скажу прямо: це погано, але не це головне. У нашій економіці, як відомо, за десятиліття накопичилися структурні проблеми, тобто деформація в самій економічній системі», – додав голова уряду Росії.

Через російську агресію в Україні Захід запровадив проти Москви низку санкцій, які вже кілька разів продовжували. Так, США ввели проти Москви кілька пакетів санкцій, головним чином проти російських фізичних і юридичних осіб, а також проти осіб та інституцій з лав донбаських і кримських сепаратистів та представників колишнього керівництва України. Схожі заходи скоординовано запровадили Європейський союз, країни-члени «Групи семи» і ще деякі держави.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG