Доступність посилання

ТОП новини

Радіо Свобода запускає «Історичну Свободу», «Деталі» й «Право на дію»


Українська редакція Радіо Свобода запускає три нові радіопроекти: «Історична Свобода», «Деталі» й «Право на дію».

Як зазначає головний редактор Київського бюро Інна Кузнецова, завдяки новим проектам Радіо Свобода взаємодіятиме зі слухачами за напрямками, які досі залишаються не надто поширеними в українському медіа-просторі.

«Коли ми обговорювали, що цікавого запропонувати аудиторії, то зважали на те, які теми незаслужено залишаються на маргінесах українського радіоефіру. Історія, деталі того, що блискавкою з’являється і зникає у стрічках новин, і права людини – вважаю, ми зробили правильний вибір», – каже Інна Кузнецова.

Програма Дмитра Шурхала «Історична Свобода» – про українську історію без брому, гніву та пристрасті. З подробицями замість емоцій. Щовівторка о 20:33 «Історична Свобода» – для тих, хто хоче розібратися, а не шукає прості відповіді на складні історичні питання.

Програма Олени Ремовської «Деталі» – це відповіді на ваші запитання на тему, почуту в новинах. Як усе почалося? Чому триває? Хто дійові особи? Щочетверга о 20:33. Слухайте, щоб знати більше від інших.

Програма Анастасії Москвичової «Право на дію» – новий проект Радіо Свобода про права людини і громадський активізм. Щотижня ми обговорюємо важливу тему, системну проблему або громадську ініціативу і шукаємо відповіді на ваші запитання. Слухайте нас у п’ятницю о 20:33. «Право на дію» – програма для тих, хто не хоче стояти осторонь.

Телефон прямого ефіру – (044) 490 29 05.

Детальніше з розкладом програм Української редакції Радіо Свобода можна ознайомитися за посиланням.

Програми «Історична Свобода», «Деталі» й «Право на дію» є спільними проектами Радіо Свобода й радіо «Ера ФМ» і виходитимуть на частотах цієї радіостанції.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG