Доступність посилання

ТОП новини

Польський сейм не погодиться на повну заборону абортів – віце-прем’єр


#CzarnyProtest: Моє тіло – моє рішення

Віце-прем’єр-міністр уряду Польщі Ярослав Говін заявляє, що більшість депутатів у польському сеймі не погодяться на повну заборону абортів у країні.

«Хочу заспокоїти тих, хто боїться, що аборти у Польщі будуть повністю заборонені. Проект повної заборони точно не пройде, аборти не будуть заборонені у ситуаціях, коли жінка стає жертвою зґвалтування, або ж коли існує загроза її життю чи здоров’ю», – сказав Говін 5 жовтня в інтерв’ю Радіо Кошалін.

У Польщі 3 жовтня жінки вийшли на акції протесту проти ініціативи щодо повної заборони абортів. Їх підтримали також активісти в Україні.

У Польщі, населеній переважно римо-католиками, діють одні з найсуворіших у Європі обмежень на штучне переривання вагітності.

Повну заборону абортів у країні пропонують активісти, які вже зібрали під ініціативою про це 450 тисяч підписів. Ідею, яка втілилася у законопроект, підтримує також церква і владна партія.

Якщо ініціатива отримає законодавче схвалення, жінок, які вдаватимуться до штучного переривання вагітності, можуть посадити за ґрати. Кримінальну відповідальність нестимуть також лікарі, причетні до абортів.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG