Доступність посилання

ТОП новини
15 Грудень 2018, Київ 10:49

Порошенко ввів у дію рішення РНБО щодо розширення санкційного списку


Президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України щодо розширення санкційного списку. Відповідний указ №467/2016 від 17 жовтня 2016 року опублікований на сайті президента України.

16 вересня РНБО ухвалила рішення про продовження санкцій стосовно всіх фізичних (за виключенням осіб, які померли) і юридичних осіб, запроваджені з 16 вересня 2015 року. Тоді ж РНБО вирішила розширити перелік осіб, стосовно яких мають бути запроваджені санкції – до санкційного списку додатково включили 335 фізичних та 167 юридичних осіб.

У вересні 2015 року Рада національної безпеки і оборони України розширила перелік юридичних та фізичних осіб Росії, стосовно яких застосовуються санкції. У РНБО тоді наголосили, що «ці особи здійснюють терористичну діяльність, беруть участь у фінансуванні тероризму чи іншій підтримці цієї злочинної діяльності, а також на порушення норм міжнародного права підтримують анексію Росією частини території України».

Україна і Захід звинувачують Росію у підтримці проросійських сепаратистів на Донбасі. Москва ці звинувачення відкидає, заявляючи, що на Донбасі немає російських військових, а є тільки «добровольці».​

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG