Доступність посилання

ТОП новини

У Донецьку тисячі людей прийшли на похорон «Мотороли»


Донецьк, 19 жовтня 2016

У Донецьку тисячі людей прийшли на похорон одного з командирів бойовиків угруповання «ДНР» Арсенія Павлова, відомого як «Моторола».

Церемонія відбувалася в будівлі Оперного театру, її транслювали в прямому ефірі на російському державному телебаченні.

У соцмережах повідомляли, що багатьох людей, зокрема, студентів чи працівників бюджетних організацій, змусили прийти на цей захід посеред робочого дня.

«Моторола» загинув 16 жовтня під час вибуху, який стався в ліфті його будинку. Лідер угруповання «ДНР» Олександр Захарченко заявив, що до вбивства «Мотороли» причетний Київ. Захарченко виступив із погрозами на адресу українських військових, співробітників СБУ та Головного управління розвідки Міністерства оборони України, а також членів їхніх родин.

У Службі безпеки України натомість заявили, що вбивство «Мотороли» вигідне російському керівництву.

Угруповання «ДНР» оголосило триденну жалобу через загибель «Мотороли».

Громадянин Росії Арсен Павлов приїхав на Донбас у 2014 році і очолив там незаконне збройне формування – батальйон «Спарта», яке воює у складі угруповання «ДНР». Павлов неодноразово хизувався знущаннями над захопленими в перебігу бойових дій українськими військовими і казав, що «розстріляв 15 полонених» військових ЗСУ.

Минулого року Україна звернулася до Інтерполу з проханням про оголошення росіянина у розшук, а міжнародна правозахисна організація Amnesty International закликала розслідувати страти, в яких зізнався «Моторола».

XS
SM
MD
LG