Доступність посилання

ТОП новини

У будівлі Криворізької міськради розслідують «розкрадання бюджетних коштів» – обласна фіскальна служба


У будівлі Криворізької міської ради розслідують імовірне «розкрадання бюджетних коштів» під час тендерів, заявила начальник обласного управління Фіскальної служби Оксана Томчук.

За її словами, податкова поліція головного управління Державної фіскальної служби в області у супроводі Служби безпеки України провела обшуки в управлінні благоустрою та житлової політики Криворізької міськради в рамках кримінального провадження, порушеного в жовтні цього року.

«Підставою провадження стало детальне вивчення дійсної ситуації, яка стається під час проведення тендерів та яка, на думку органу досудового розслідування, має всі ознаки розкрадання бюджетних коштів шляхом суттєвого завищення вартості придбаних послуг з подальшим незаконним виведенням готівки на кінцевого вигодонабувача», – заявила Томчук.

За її словами, це лише перший крок, який має «допомогти встановити повне коло зацікавлених осіб».

«Я гарантую, що розслідування відбудеться в повному обсязі і громада Кривого Рогу буде знати всіх своїх «героїв», – зазначила посадовець.

У Криворізькій міській раді коментарів щодо справи не дають, посилаючись на таємницю слідства. У четвер заступник міського голови Олександр Катриченко заявив, що, за його інформацією, слідчі дії провадяться обласною фіскальною службою за рішенням Жовтневого районного суду Дніпра.

«Здійснюють обслідування кабінетів на предмет документації про тендери, акти виконаних робіт тощо», – зазначив посадовець.

Раніше в четвер журналісти Кривого Рогу заявили, що через обшуки в будівлі Криворізької міської ради туди не пропускали представників ЗМІ. Дехто з криворізьких політиків заявив, що справа політично мотивована.

XS
SM
MD
LG