Доступність посилання

ТОП новини

Росія: Кадиров заборонив імамам ховати загиблих п’яних водіїв


Рамзан Кадиров, архівне фото
Рамзан Кадиров, архівне фото

У Чечні на Північному Кавказі в Росії голова республіки Рамзан Кадиров, за повідомленнями російських агентств, заборонив мусульманським священнослужителям-імамам брати участь у похоронах за мусульманськими звичаями водіїв, що загинули внаслідок аварій у стані сп’яніння.

За цими повідомленнями, Кадиров прирівняв п’яних водіїв до терористів.

Напередодні в Чечні фактично перестали продавати алкоголь: за офіційними повідомленнями, всі власники крамниць, що мали ліцензії на продаж алкоголю, цілком добровільно самі вирішили відмовитися від цього продажу після того, як їх викликали на зустріч із головою парламенту Чечні Магомедом Даудовим. Після оголошення Даудова про це в четвер на засіданні у Грозному Кадиров додав, що ніяких офіційних заборон продавати алкоголь у Чечні не планують.

Причиною цих подій стала загибель у Чечні в понеділок відразу семи людей унаслідок автоаварії, призвідником якої визнали п’яного водія.

Даудов, один із наближених до Кадирова, відомий у Чечні твердим норовом. У жовтні видання Кавказ.Реалії повідомляло, що він побив виконувача обов’язків голови Верховного суду Чечні Тахіра Мурдалова після того, як той відмовився писати заяву про «відставку за власним бажанням».

XS
SM
MD
LG