Доступність посилання

ТОП новини

Гонтарева сподівається, що транш МВФ Україна отримає на початку 2017 року


 Валерія Гонтарева
Валерія Гонтарева

Голова Національного банку України Валерія Гонтарева має надію, що черговий транш Міжнародний валютний фонд надасть Україні на початку 2017 року.

«Сподіваємося, що на початку наступного року буде засідання директорів, і транш надійде до нас на початку наступного року – в січні-лютому», – сказала вона.

Раніше у НБУ зазначали, що в разі неухвалення Верховною Радою держбюджету-2017 у першій декаді грудня можливість отримання чергового траншу від Міжнародного валютного фонду до кінця року практично нульова.

Місія МВФ, яка працювала в Україні з 3 по 17 листопада, закликала українську владу ухвалити погоджений із програмою співпраці держбюджет на 2017 рік. Також місія заявила, що українській владі потрібно більше часу для виконання нинішнього етапу програми співпраці.

У Нацбанку України раніше заявляли, що розраховують отримати четвертий транш Міжнародного валютного фонду в 1,3 мільярда доларів до кінця року.

У жовтні в МВФ повідомили, що в разі успішної реалізації програми розширеного фінансування між Україною та Міжнародним валютним фондом, для чого необхідно виконати низку умов, Київ може отримати від МВФ 1,3 мільярда доларів у 2016 році і майже 5,4 мільярда доларів у 2017 році. Виділення коштів планується щоквартально за підсумками виконання критеріїв ефективності.

XS
SM
MD
LG