Доступність посилання

ТОП новини

У Празі активісти протестували проти дій Росії у Сирії


Близько двох десятків активістів чеської громадської організації Kaputin 19 грудня провели у Празі акцію протесту проти політики Кремля у Сирії.

Як повідомляють чеські ЗМІ, активісти ланцюгами прикріпили себе до огорожі посольства Росії у Чехії. У руках вони тримали гасла «Башар аль-Асад джентельмен», «Путін мав би бути у тюрмі», а також таблички з назвою сирійського міста Алеппо.

Крім чехів в акції брали участь також іноземці, які живуть у Чехії. Зокрема, один із учасників акції, сирієць Хаммам Йосеф, зазначив, що своїми діями «Росія підтримує диктатора, який у Сирії вбив 500 тисяч людей». «Ми не хочемо бачити у Сирії ні росіян, ні іранців, нікого. Особливо, коли вони вбивають цивільних людей», – зазначив Хаммам Йосеф.

Поліція, яка прибула на місце проведення акції, звернулась до її учасників з вимогою залишити територію біля посольства Росії. Оскільки учасники не погодились виконати вимогу, поліція забрала їх до дільниці. Про покарання щодо учасників акції протесту наразі повідомлень немає.

Представники посольство Росії у Чехії також не коментували акцію протесту.

XS
SM
MD
LG