Доступність посилання

ТОП новини

«Приватбанк»: обслуговування юридичних й фізичних осіб здійснюється без обмежень


У націоналізованому «Приватбанку» заявляють, що сьогодні обслуговування юридичних й фізичних осіб здійснюється без обмежень.

Як повідомляє прес-служба фінустанови, у звичайному режимі банк обслуговує фізичних осіб – мережа відділень та терміналів самообслуговування банку приймають платежі без обмежень, банкоматна мережа «Приватбанку» завантажена готівкою, збої у роботі банкоматів з технічних причин не перевищують 7% від загальної кількості працюючих АТМ.

Також у прес-службі повідомляють, що 20 грудня «Приватбанк» обробив понад 775 тисяч платежів юридичних осіб, підприємців та суб’єктів господарювання.

У Державні фіскальній службі України повідомили, що не будуть штрафувати платників податків – клієнтів «Приватбанку» за можливі порушення строків перерахування податкових зобов’язань до бюджетів у період 19-20 грудня.

Кабінет міністрів України на позачерговому засіданні 18 грудня ухвалив рішення передати в 100-відоткову державну власність найбільший в Україні банк «Приватбанк».

Голова правління банку Олександр Дубілет 19 грудня повідомляв, що за добу побитий рекорд з обсягу коштів, знятих із банкоматів «Приватбанку» – 2 мільярди гривень. Дубілет також припускав можливе виникнення певних незручностей для клієнтів «Приватбанку» – юридичних осіб.

«Приватбанк» 20 грудня відновив платежі юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців.

Президент України Петро Порошенко вніс до Верховної Ради як невідкладний законопроект «Про банки й банківську діяльність» щодо «посилення захисту вкладників «Приватбанку». Порошенко наголосив, що держава «гарантує клієнтам «Приватбанку» недоторканність і цілісність їхніх грошей». Він також закликав клієнтів «Приватбанку» зберігати спокій.

XS
SM
MD
LG