Доступність посилання

ТОП новини

ЄС дасть 3 мільйони євро для супутникової розвідки ОБСЄ в Україні


Представник місії ОБСЄ в Україні поблизу Золотого, 21 жовтня 2016 року

Європейський союз вирішив виділити три мільйони євро для супутникової розвідки Спеціальної моніторингової місії в Україні Організації з безпеки й співпраці в Європі, повідомляє прес-служба представництва ЄС в Україні.

«Використання зображення супутникових даних дозволить здійснювати глибший моніторинг ситуації на ділянках, до яких, на жаль, спостерігачі все ще не мають доступу. Також вони сприятимуть ефективнішому розміщенню спостерігачів загалом. Ця нова допомога ще раз підтверджує непохитну відданість Євросоюзу ідеї повної поваги до Мінських угод… Ця допомога свідчить про нашу рішучість сприяти роботі і підтримувати Спеціальну моніторингову місію», – цитує представництво слова верховного представника ЄС із закордонних справ Федеріки Моґеріні.

У дипмісії зазначили, що фінансування розподілятиметься через Супутниковий центр Євросоюзу. Центр вишукуватиме потрібні знімки і, на запит ОБСЄ, надаватиме місії результати аналізів.

У представництві ЄС додали, що від початку своєї діяльності (квітень 2014 року) СММ ОБСЄ в Україні отримала з коштів Інструменту сприяння стабільності та мирові підтримку в сумі 30 мільйонів євро.

Нещодавно мандат СММ ОБСЄ продовжили до березня 2018 року.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG