Доступність посилання

ТОП новини
14 Листопад 2018, Київ 10:39

У США повідомили про план зустрічі Тіллерсона і Лаврова щодо України і Сирії


Рекс Тіллерсон (л) і Сергій Лавров (п) мають різко розбіжні погляди з багатьох важливих питань

У США повідомили, що державний секретар Рекс Тіллерсон зустрінеться з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим у Вашингтоні в середу, щоб обговорити конфлікти в Україні і Сирії та інші питання.

Зокрема, мовиться в повідомленні Державного департаменту США, чільники дипломатії двох країни обговорять «необхідність зупинити насильство на сході України і вирішити конфлікт шляхом повного виконання» мінських домовленостей.

У Міністерстві закордонних справ Росії підтвердили візит Лаврова до США і його зустріч із Тіллерсоном, але тему зустрічі не уточнили детально: за повідомленням із Москви, голови зовнішньополітичних відомств збираються «обмінятися думками з визначальних міжнародних проблем і актуальних питань двосторонніх відносин».

Минулого тижня Тіллерсон заявляв, що у відносинах між США і Росією «майже немає довіри». При цьому саме становище в Україні, а також питання контролю над озброєннями він назвав тими галузями, в урегулюванні яких Росія, за його словами, «сьогодні не дуже йде на користь».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG