Доступність посилання

ТОП новини
19 Жовтень 2018, Київ 06:36

Розгляд справи Царьова перенесли на 20 червня через неявку сторін


Олег Царьов, архівне фото

Шевченківський районний суд міста Києва переніс розгляд справи екс-регіонала Олега Царьова на 20 червня, повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

«Судове засідання почалося з частковим запізненням у зв'язку з очікуванням сторін провадження, зокрема, прокурора, захисника. Про причини неявки суду не повідомлено, а тому, порадившись на місці, суд ухвалив неможливим подальший розгляд даного провадження за відсутності прокурора і захисника, і про відкладення судового розгляду на іншу дату», – зазначив суддя Павло Слободянюк.

Колишнього народного депутата від «Партії регіонів» Олега Царьова обвинувачують у зазіханні на територіальну цілісність і недоторканність України.

У березні цього року Генпрокуратура повідомила про завершення розслідування справи щодо Царьова і направлення до суду обвинувального акту щодо нього.

Царьова звинувачують у тому, що в період квітня – травня 2014 року, будучи народним депутатом України і кандидатом на посаду президента України, він «взяв участь у зборах проросійськи налаштованих громадян України, де публічно закликав їх до активних дій, спрямованих на насильницьку зміну і повалення конституційного ладу, а також до зміни меж території й державного кордону України шляхом визнання самопроголошених «Донецької народної республіки» і «Луганської народної республіки» з використанням засобів масової інформації».
Екс-депутата оголосили у розшук.

Влітку 2014 року Царьов почав брати активну участь у «політичній» діяльності збройних сепаратистських угруповань «ДНР» і «ЛНР», визнаних в Україні терористичними. Він заявляв, що очолив «парламент» об’єднання цих угруповань, так званого «союзу народних республік», а після провалу цієї спроби їх об’єднання – «парламент» іншого такого об’єднавчого проекту, відомого як «Новоросія». Цей проект теж залишився на словах і на папері, і у травні 2015 року Олег Царьов офіційно оголосив про його «замороження».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG